Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i produkcji imprez, koncertów, targów, konferencji, akcji promocyjnych i wydarzeń specjalnych. Nasze projekty:

targi.jpg

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz to pierwsza impreza targowa na Mazowszu, która skupia wyłącznie inwestycje budowane w regionie powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego oraz zachodnich dzielnic Warszawy.

Dziewięć edycji targów zgromadziło dotychczas ponad 25 000 gości. Swoją ofertę zaprezentowało na nich blisko 300 wystawców - deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, banków, pośredników finansowych i samorządów oraz firm specjalizujących się w wyposażeniu i aranżacji wnętrz.

Więcej na: www.targi.pruszkow.pl

kino_mysiadlo28aslawinski.jpg

Kino Letnie w Mysiadle zorganizowane na terenie obok malowniczego stawu przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Pierwszy pokaz w 2017 r. (wyświetlony został film „Nietykalni”) spotkał się z ogromną frekwencją, zakontraktowanych 250 leżaków zostało zajętych około godzinę przed startem filmu!

Mieszkańcy pokazali, że są prawdziwymi kinomanami, bo przynosili własne siedziska i koce. Seans obejrzało ponad 400 osób, co na tak niewielką miejscowość jest ogromnym sukcesem. Potwierdziły to gromkie brawa po zakończeniu seansu.

raszynkinoletnie2017_30.jpg

Kino Letnie w Raszynie to idealna propozycja na letnie wieczory skierowana do mieszkańców gminy Raszyn. Impreza organizowana wspólnie z Centrum Kultury Raszyn. Seanse odbywały się w urokliwym Parku Raszyńskim. Pierwszy pokaz 2017 r. (film „Idy Marcowe”) spotkał się z ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy licznie przybyli na projekcję.

Podczas Kina Letniego w Raszynie na mieszkańców czekało 200 wygodnych leżaków i duży ekran. Strzałem w dziesiątkę okazał się dobór repertuaru („Idy Marcowe” i „Sędzia”). Seanse pod chmurką w Raszynie okazały się sporym sukcesem.

67_expanded_gallery2.jpg

Pruszkowskie Kino Letnie to propozycja letniej rozrywki dla wszystkich mieszkańców powiatu pruszkowskiego. Impreza organizowana jest od 8 lat we współpracy z Prezydentem Miasta Pruszkowa Janem Starzyńskim.

 Filmy są wyświetlane na specjalnym pneumatycznym ekranie o wymiarach 8 na 5 metrów. Dotychczasowe edycje zgromadziły blisko 30 000 widzów. Każdy seans odwiedza blisko 1 000 widzów.

Więcej na: www.kino.wpr24.pl

 

20.jpg

Kino Plenerowe w gminie Michałowice to propozycja na spędzenie letnich wieczorów na znakomitych seansach filmowych kierowana głównie do mieszkańców gminy Michałowice i okolic. Impreza organizowana wspólnie z Wójtem Gminy Michałowice.

To pierwsza edycja kina plenerowego, która w ramach jednego cyklu organizowana była w dwóch różnych lokalizacjach – w Michałowicach i malowniczym Komorowie. Oba seanse zgromadziły łącznie blisko 500 widzów.