Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji i produkcji imprez, koncertów, targów, konferencji, akcji promocyjnych i wydarzeń specjalnych. Nasze projekty:

targi.jpg

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz to pierwsza impreza targowa na Mazowszu, która skupia wyłącznie inwestycje budowane w regionie powiatów pruszkowskiego, grodziskiego, warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego oraz zachodnich dzielnic Warszawy.

Dziewięć edycji targów zgromadziło dotychczas ponad 25 000 gości. Swoją ofertę zaprezentowało na nich blisko 300 wystawców - deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami, banków, pośredników finansowych i samorządów oraz firm specjalizujących się w wyposażeniu i aranżacji wnętrz.

Więcej na: www.targi.pruszkow.pl

 

 

67_expanded_gallery2.jpg

Pruszkowskie Kino Letnie to propozycja letniej rozrywki dla wszystkich mieszkańców powiatu pruszkowskiego. Impreza organizowana jest od 3 lat we współracy z Prezydentem Miasta Pruszkowa Janem Starzyńskim.

Pokazy kina plenerowego odbywają się w każdą wakacyjną niedzielę na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie. Filmy są wyświetlane na specjalnym pneumatycznym ekranie o wymiarach 8 na 5 metrów. Dotychczasowe edycje zgromasziły blisko 30 000 widzów. Każdy seans odwiedza blisko 1 000 widzów.

Więcej na: www.kino.wpr24.pl