Serwis WPR24.pl daje szerokie możliwości reklamowe - od banerów reklamowych stanowiących podstawową formę promocji w portalu, przez teksty sponsorowane, konkursy i akcje angażujące użytkowników, po kampanie dedykowane z formatami niestandardowymi. 

Typowe formy reklamowe w serwisie:


Photo Credit: Peter Hellberg

Baner specjalny (nad winietą)

Opis: Reklama graficzna umieszczana centralnie w górnej części serwisu, nad winietą. Kliknięcie w billboard automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 1200 x 100 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 600 zł netto


Photo Credit:  Mitya Ku

Photo Credit: Mitya Ku

Super Billboard (pod winietą)

Opis: Reklama graficzna umieszczana centralnie, w górnej części serwisu, pod winietą. Kliknięcie w super billboard automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 1200 x 200 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 800 zł netto

 

 


Photo Credit:  dimnikolov

Photo Credit: dimnikolov

Double Billboard (pod winietą)

Opis: Reklama graficzna umieszczana w górnej części serwisu, pod winietą. Kliknięcie w double billboard automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 750 x 200 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 600 zł netto

 


b.jpg

Rectangle (1) / Half Page

Opis: Reklama graficzna umieszczana w prawej kolumnie serwisu na pierwszej pozycji od góry. Kliknięcie w rectangle / halfpage automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 300 x 250 px (Rectangle) / 300 x 600 px (Half Page)
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 600 zł netto (Rectangle) / 800 zł netto (Half Page)

 

 


c.jpg

Rectangle (2)

Opis: Reklama graficzna umieszczana w prawej kolumnie serwisu. Kliknięcie w rectangle automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 300 x 250 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 400 zł netto


d.jpg

Baner (1)

Opis: Reklama graficzna umieszczana w części środkowej serwisu. Kliknięcie w baner automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 880 x 150 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 400 zł netto


Baner (2)

Opis: Reklama graficzna umieszczana pod e-wydaniem Gazety WPR, w środkowej części serwisu. Kliknięcie w baner automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 880 x 150 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 200 zł netto


f.jpg

Box

Opis: Reklama graficzna umieszczana w dolnej części serwisu. Kliknięcie w box automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 180 x 120 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 40 zł netto


rt.jpg

Skyscraper

Opis: Reklama graficzna umieszczana po lewej stronie, przy artykułach. Kliknięcie w skyscraper automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Wymiary: 160 x 600 px
Waga: 40 kB
Cena za tydzień: 100 zł netto


FULL1.jpg

Artykuł sponsorowany

Opis: Usługa pozwalająca na zamieszczenie tekstu artykułu w ramach wybranego serwisu WPR24. Artykuł pozwala na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacji (max. 10 000 znaków). Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia zdjęć, materiałów video, linków kierujących do serwisu Klienta.
Cena za tydzień: 800 zł netto


Tapeta (watermark) 

Opis: Reklama wyświetlana na marginesach strony w formie graficznego tła. Watermark jest elementem graficznym o obniżonej widoczności. Kliknięcie w watermark automatycznie przenosi użytkownika do strony Reklamodawcy.
Cena za tydzień: 2000 zł netto